אלפי ילדי מטה בנימין צעדו בל"ג בעומר!

אלפי ילדים השתתפו ב 15 תהלוכות ברחבי בנימין

אלפי ילדים צעדו ב- 15 תהלוכות מושקעות בישובי מזרח בנימין!
התהלוכות התקיימו בישובים: עלי, שילה, שבות רחל, מעלה לבונה, עפרה, עמונה, גבעת אסף, מגרון, גבעת אסף, פסגות, ענתות, מעלה מכמש, מצפה דני, רימונים, כוכב השחר ותהלוכה בגבעות עדי עד, אש קודש, קידה ואחי'ה.


התהלוכות עמדו בסימן "עוצו עצה ותופר דברו דר ולא יקום כי עמנו אל". בעקבות הריסת מבנים ורצון הממשלה להרוס מבנים נוספים- גם במקומות בהן התקיימו התהלוכות- בקידה, עמונה, גבעת אסף ומצפה דני. מנהל בית חב"ד רפאל סלומון סיפר כי לפני מספר שנים חרב החורבן הונפה על גבעת אסף ולפני ל"ג בעומר דובר על כך רבות בתקשורת. בל"ג בעומר התקיים במקום כינוס מרשים בהשתתפות ילדים רבים מבית אל ומעפרה, ולמרבית הפלא מיד לאחר ל"ג בעומר הפסיקו לדבר על הריסת המקום.
 אנו מקווים שגם הפעם יבטלו ילדי ישראל בכוחם של הרשב"י ושל הרבי את כל הגזירות הקשות. כמו כן הוסיף מנהל בית חב"ד כי עם העיסוק האובססיבי של הממשלה "הימנית" כביכול ברדיפת יהודים ובהריסת בתים בארץ ישראל, אנו זועקים לקב"ה שיביא לנו את הרבי ואת הגאולה השלימה.


תהלוכות מרשימות במיוחד התקיימו בעפרה ובמעלה מכמש- שם השתתפו מאות ילדים מבתי הספר והגנים בתהלוכות!


ההצלחה בתהלוכות הייתה בזכות ברכת ה' וגם בזכות מתנדבים רבים שעמלו רבות. אנו שמחים להודות: לישיבת תומכי תמימים ביצהר ובפרט לר' איציק ולר' שניאור סנדרוי, לאנ"ש בעלי ר' יונתן צוברי ור' אופיר בקר, למשפחת אדמוני- הרב יוני ואשתו ברכה- שהכניסו את בניהם התאומים בבריתו של אברהם אבינו ביום ה' ט"ו אייר, וביום א' ניהלו את התהלוכה בשילה! לר' מנחם דב בקוש, לר' אילי'ה ליכטיצר, לר' יצחק סימנטוב ולאנ"ש מתל ציון ר' יצחק אוסטינסקי, ר' לוי כהן, ר' מנדל קרישבסקי ור' מוטי ריבק.
בזכות עבודתם המסורה הצליחו התהלוכות ברוך ה'!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שתף לחברים

שתף